Blog používateľa Dominik Morávek

Obrázok používateľa Dominik Morávek

Snow Film Fest Dojč U Tatu 25.11.2023

Program Snow film fest

Obrázok používateľa Dominik Morávek

Expedičná Kamera Dojč U Tatu 18.3.2023

 

Program Expedičná Kamera

Obrázok používateľa Dominik Morávek

Venujte nám 2 % z dane

Keď budete premýšľať kam s 2%, tak k nám. Na každom premietaní máme dobrovoľné vstupné a vyzbierané peniaze používame na organizovanie ďalšieho premietania a bežné fungovanie organizacie. Z tohto si však nedokážeme zakúpiť pre nás tak dôležité technické vybavenie, čo je základ. Z vašich 2 %, ktoré ste nám darovali sme kúpili notebook, zaobstarali sme kvalitné zvukové zariadenie a jednoduchý digitálny fotoaparát. Veríme, že nám pomôžete s 2% aj v tomto roku a podarí sa nám zakúpiť pre premietanie a organizovanie ďalšich podujatí nevyhnutné veci. Ďakujeme.

 

 

Ako poukázať % dane pre občianske združenie DoLuRe

Ak ste zamestnanec:

Ak ste zamestnanec a nevykonávali ste dobrovoľnícku činnosť, môžete poukázať 2%. Ak ste pracovali aspoň 40 hodín ako dobrovoľník, máte možnosť venovať 3% z dane (požiadajte organizáciu, pre ktorú ste pracovali ako dobrovoľník o potvrdenie tejto práce).

Obrázok používateľa Dominik Morávek

Snow Film Fest 2021 KD Dojč 13.11. 2021

Priatelia,
pre protipandemické opatrenia bude tohtoročné premietanie v Kultúrnom dome v Dojči.
Obrázok používateľa Dominik Morávek

Individuálny zber odpadu v Dojči 17.4.2021

Ako býva zvykom, jar otvárame upratovaním a čistením našich domácností. Tak tomu bolo i v DoLuRe, avšak s tým, že sme sa zamerali na okolie Dojča. V sobotu 17.4.2021 sme spolu s našimi dobrovoľníkmi vyrazili na zber odpadu popri ceste v smere na Šajdíkové Humence po rieku Myjavu. Podarilo sa nám vyzbierať takmer 20 vriec odpadu a našli sa i vyhodené pneumatiky.

Veľká vďaka patrí Gabike a Paľovi za pomoc pri zbieraní. Zároveň ďakujeme obci Dojč za pomoc s organizáciou a zabezpečením ochranných pomôcok a vriec.

 

Za DoLuRe zdraví Ľubo a Dominik.

 

Obrázok používateľa Dominik Morávek

Letom Svetom Vysočina 2020

Stránky

Subscribe to RSS - Blog používateľa Dominik Morávek